Pronájem obytného auta stručně a přehledně

Toužíte po nevšední dovolené s obytnňákem? Půjčte si některé z našich obytných aut, nebo dodávku s obytnou vestavbou a níže si přečtěte jak by vše probíhalo. Půjčení obytného auta u nás je snadné. Snadnější, než jeho řízení. I když i to jistě hravě zvládnete. Stačí vám k tomu řidičský průkaz sk. B.

 • Blokace vozu

  Po odsouhlasení volného termínu konkrétního vozu a odsouhlasení podmínek nájmu Vám zašleme návrh smlouvy o nájmu.

 • Uzavření smlouvy
  a úhrada zálohy

  Termín blokujeme max. 3 prac. dny po jeho odsouhlasení. Do té doby je nutné uzavřít Smlouvu o nájmu a následně uhradit zálohu ve výši 50% sjednaného nájemného.

  Pak už můžete plánovat cestu a co vše byste chtěli vidět. S našimi vozy můžete vyjet do zemí EU a do Švýcarska, Norska či Lichtenštejnska.

  Uzavření smlouvy
  a úhrada zálohy

 • Doplatek zálohy

  Nejpozději 30 dnů před začátkem nájmu je nutné doplatit zálohu do výše 100% sjednaného nájemného. V případě neuhrazení doplatku ani po výzvě jsme oprávněni od smlouvy odstoupit a dříve uhrazenou zálohu započíst na storno poplatek.

 • Předání vozu

  V den začátku nájmu od 9:00h. si převezmete vůz na adrese Charbulova 170a, Brno-Černovice (viz. stránka Kontakt). Při předání vozu vás seznámíme se základní obsluhou vozu a jeho vybavení a vše předvedeme v chodu. Při předání nám také uhradíte vratnou kauci.

  Předání vozu

 • Vaše dovolená

  Pak už si jen užíváte vaši dovolenou. Pokud přestane cokoliv fungovat, nebo nastane jakýkoliv problém s vozem, jsme pro vás v době pronájmu k dispozici non-stop.

  Pro všechny případy máme k našim vozům sjednanou asistenci Generali Česká pojišťovna v rozsahu XL, tedy v maximálním možném rozsahu.

 • Vrácení vozu

  Poslední den nájmu nám vrátíte vůz do 17:00 hod. na stejném místě, kde jste si jej převzali. Vůz se vrací uklizený (nebylo-li předem sjednáno jinak) a s plnou nádrží paliva stejně tak, jak jste si jej převzali.

  Pevně věříme, že se vrátíte bez nehod či jiných škod, vrátíme vám kauci v plné výši a budeme se těšit, až si půjčíte některý z našich BydliBusů zase příště.

  Vrácení vozu

Podrobné informace o podmínkách půjčení našich karavanů, o jejich vybavení a spoustu dalšího se dozvíte na stránce Často kladené dotazy – FAQ

NAŠE OBYTNÁ AUTA K PRONÁJMU NA VAŠI DOVOLENOU

Pronájem obytného auta Elnagh Baron

Obytné auto Elnagh Baron s alkovnou ideální pro rodiny s dětmi. Může v něm cestovat až 6 osob, pohodlně se vyspí až 4 dospělí a 2 děti. Vůz je nadstandardně vybavený klimatizací obytného prostoru. Další výhodou je prostorná “garáž” v zadní části.

Pronájem obytného auta XGO Dynamic

Obytné auto XGO Dynamic s alkovnou ideální pro rodiny s dětmi. Může v něm cestovat až 6 osob, pohodlně se vyspí až 4 dospělí a 2 děti. Výhodou tohoto vozu je kratší délka (pouze 6,5 m) a bohatá výbava včetně venkovní markýzy, nosiče kol a kempingového nábytku.

Clever Vans Celebration

Obytná dodávka Clever Vans Celebration se zvedací střechou ideální pro rychlé cestování s motorem 165 HP. Mohou v ní cestovat až 4 osoby, pohodlně se vyspí 2 dospělí a 2 děti. Ve výbavě mimo jiné najdete solární panel, měnič na 230V, markýzu i kempingový nábytek i gril.

Obsazenost našich obytňáků

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
P
Ú
S
Č
P
S
N
ELNAGH Baron
XGO Dynamic
Clever Vans
K dispozici
Rezervace
Nedostupné